Wyniki po X turnieju Kasubskiej Baśki Ugoszcz 2020
Utworzono dnia 28.01.2020
Klasyfikacja generalna na dzień 04.02.2020.
WYNIKI INDYWIDUALNE - | ||||||
Lp. | Nazwisko i imię | Drużyna | suma punktów | suma +/- |
||
1 | Żywicka Lidia | 122,0 | 434 | |||
2 | Flor Krzysztof | 119,0 | 516 | |||
3 | Litwiński Ludwik | 108,0 | 452 | |||
4 | Malek Tadeusz | 107,0 | 348 | |||
5 | Cieszyński Zdzisław | 106,5 | 405 | |||
6 | Litwiński Józef | 106,5 | 233 | |||
7 | Kulas Jerzy | 105,5 | 283 | |||
8 | Ekman Kazimierz | 104,0 | 288 | |||
9 | Bołtruczyk Maria | 103,5 | 445 | |||
10 | Ramczykowski M | 98,0 | 228 | |||
11 | Kwidzyński Kazimierz | 97,5 | 219 | |||
12 | Tarasiewicz Jan | 95,0 | 154 | |||
13 | Sadowski Grzegorz | 95,0 | -26 | |||
14 | Wirkus Józef | 92,5 | 473 | |||
15 | Litwiński Kazimierz | 92,0 | 90 | |||
16 | Wirkus Stefan | 90,5 | -75 | |||
17 | Litwiński Dawid | 90,5 | -102 | |||
18 | Szulhan Jarosław | 90,0 | -184 | |||
19 | Hering Władysław | 87,5 | 71 | |||
20 | Wójcik Witold | 87,0 | 83 | |||
21 | Wirkus Leon | 86,0 | -46 | |||
22 | Rybicki Henryk | 84,5 | 98 | |||
23 | Sudoł Jan | 84,5 | -216 | |||
24 | Orłowski Marian | 84,0 | 92 | |||
25 | Lepak Adrian | 83,5 | -165 | |||
26 | Byczkowski Marian | 83,0 | -252 | |||
27 | Łangowski Jacek | 82,0 | 186 | |||
28 | Kruca Henryk | 80,0 | 21 | |||
29 | Dąbrowski Grzegorz | 80,0 | -218 | |||
30 | Orłowski Edmund | 78,0 | -213 | |||
31 | Żywicki Stanisław | 77,0 | 133 | |||
32 | Kobiella Mieczysław | 76,5 | -250 | |||
33 | Główczewski Konrad | 75,0 | -183 | |||
34 | Prądzyński Stefan | 72,5 | 59 | |||
35 | Okrój Hubert | 72,0 | 35 | |||
36 | Szada Borzyszkowska B | 70,5 | -202 | |||
37 | Prądzński Jacek | 68,5 | -298 | |||
38 | Wójcik Tadeusz | 67,5 | -48 | |||
39 | Bazner Kazimierz | 59,5 | -426 | |||
40 | Rzepiński Stanisław | 57,5 | -332 | |||
41 | Recław Grzegorz | 56,5 | -354 | |||
42 | Pokładowski Marian | 52,5 | -508 | |||
43 | Łangowski Roman | 48,0 | 30 | |||
44 | Trzebiatowski Ryszard | 43,5 | -111 | |||
45 | Bronk Mieczysław | 16,0 | -124 | |||
46 | Paszke Ireneusz | 9,5 | 23 | |||
47 | Traczyński Zbigniew | 8,5 | 17 |
Wyniki z dnia 04.02.2020.
WYNIKI INDYWIDUALNE - | ||||||
Lp. | Nazwisko i imię | Drużyna | suma punktów | suma +/- |
||
1 | Cieszyński Zdzisław | 21,0 | 198 | |||
2 | Wirkus Józef | 16,5 | 185 | |||
3 | Żywicka Lidia | 15,0 | 143 | |||
4 | Kulas Jerzy | 15,0 | 72 | |||
5 | Bazner Kazimierz | 14,5 | 171 | |||
6 | Orłowski Marian | 13,0 | 116 | |||
7 | Litwiński Ludwik | 13,0 | 98 | |||
8 | Sadowski Grzegorz | 13,0 | 88 | |||
9 | Recław Grzegorz | 13,0 | 19 | |||
10 | Lepak Adrian | 12,5 | 98 | |||
11 | Tarasiewicz Jan | 12,5 | 56 | |||
12 | Malek Tadeusz | 12,0 | 10 | |||
13 | Orłowski Edmund | 11,5 | 41 | |||
14 | Prądzyński Stefan | 11,0 | 53 | |||
15 | Kwidzyński Kazimierz | 11,0 | 43 | |||
16 | Prądzński Jacek | 10,5 | 75 | |||
17 | Trzebiatowski Ryszard | 10,5 | 52 | |||
18 | Byczkowski Marian | 10,5 | -166 | |||
19 | Paszke Ireneusz | 9,5 | 23 | |||
20 | Dąbrowski Grzegorz | 9,5 | 16 | |||
21 | Wirkus Leon | 9,5 | -2 | |||
22 | Sudoł Jan | 9,0 | 25 | |||
23 | Ekman Kazimierz | 9,0 | -10 | |||
24 | Traczyński Zbigniew | 8,5 | 17 | |||
25 | Flor Krzysztof | 8,5 | -27 | |||
26 | Kobiella Mieczysław | 7,5 | -41 | |||
27 | Wójcik Witold | 7,5 | -91 | |||
28 | Szulhan Jarosław | 7,5 | -128 | |||
29 | Żywicki Stanisław | 6,5 | 6 | |||
30 | Szada Borzyszkowska B | 6,5 | -44 | |||
31 | Wójcik Tadeusz | 6,5 | -64 | |||
32 | Rybicki Henryk | 6,0 | 56 | |||
33 | Ramczykowski M | 6,0 | -7 | |||
34 | Litwiński Józef | 6,0 | -27 | |||
35 | Bołtruczyk Maria | 5,5 | -44 | |||
36 | Łangowski Jacek | 5,5 | -61 | |||
37 | Hering Władysław | 5,0 | -11 | |||
38 | Litwiński Kazimierz | 5,0 | -53 | |||
39 | Litwiński Dawid | 4,5 | -106 | |||
40 | Kruca Henryk | 4,0 | -71 | |||
41 | Pokładowski Marian | 3,0 | -71 | |||
42 | Główczewski Konrad | 2,0 | -125 | |||
43 | Wirkus Stefan | 2,0 | -152 |