Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

Klasyfikacja generalna po XV Turnieju Kaszubskiej Baśki

Utworzono dnia 11.05.2023

Klasyfikacja generalna po XV Turnieju Kaszubskiej Baśki

  WYNIKI INDYWIDUALNE -
Lp. Nazwisko i imię Drużyna suma punktów suma
+/-
1 Litwiński Ludwik   178,0 489
2 Malek Tadeusz   162,0 613
3 Ekman Kazimierz   161,5 599
4 Cieszyński Zdzisław   158,5 350
5 Paszke Ireneusz   157,0 489
6 Rybicki Henryk   155,0 276
7 Flor Krzysztof   153,5 70
8 Litwiński Kazimierz   149,0 -43
9 Lepak Adrian   138,0 26
10 Sudoł Jan   136,0 514
11 Orłowski Marian   136,0 26
12 Sadowski Grzegorz   133,0 425
13 Ramczykowski M   130,5 -161
14 Prądzyński Jacek   128,5 -62
15 Grzonka Jan   126,5 343
16 Żywicki Stanisław   126,0 413
17 Wójcik Witold   125,0 243
18 Kruca Henryk   117,5 172
19 Bołtruczyk Maria   113,0 464
20 Kulas Andrzej   113,0 4
21 Kwidzyński Kazimierz   113,0 -121
22 Kulas Jerzy   113,0 -239
23 Prądzyński Stefan   112,0 -9
24 Orłowski Edmund   111,5 23
25 Pokładowski Marian   111,0 -550
26 Litwiński Dawid   110,0 268
27 Bazner Kazimierz   109,5 -414
28 Kobiella Mieczysław   97,5 -89
29 Maikowski Franciszek   95,0 403
30 Wera Jan   92,5 -217
31 Litwiński Józef   90,5 -307
32 Wirkus Stefan   77,5 -847
33 Żywicka Lidia   75,5 -321
34 Dąbrowski Grzegorz   60,0 114
35 Recław Grzegorz   57,0 -931
36 Wójcik Tadeusz   48,5 -174
37 Kobiella Witold   42,5 128
38 Wirkus Józef   33,0 -3
39 Rzepiński Stanisław   17,5 55
40 Tarasiewicz Jan   14,0 -78
41 Łangowski Jacek   12,5 -2
42 Hering Władysław   2,0 -132

 

Wyniki z dnia 09.05.2023.

  WYNIKI INDYWIDUALNE -
Lp. Nazwisko i imię Drużyna suma punktów suma
+/-
1 Dąbrowski Grzegorz   19,0 248
2 Ekman Kazimierz   19,0 171
3 Litwiński Ludwik   17,0 115
4 Cieszyński Zdzisław   17,0 96
5 Recław Grzegorz   16,5 89
6 Paszke Ireneusz   16,0 16
7 Orłowski Marian   12,0 41
8 Litwiński Józef   12,0 33
9 Prądzyński Jacek   11,5 14
10 Ramczykowski M   11,0 60
11 Lepak Adrian   10,0 18
12 Malek Tadeusz   9,5 12
13 Sudoł Jan   9,5 8
14 Flor Krzysztof   9,0 -11
15 Prądzyński Stefan   7,5 16
16 Kwidzyński Kazimierz   7,5 -59
17 Maikowski Franciszek   7,5 -78
18 Pokładowski Marian   6,5 -14
19 Rybicki Henryk   6,5 -30
20 Wójcik Witold   4,5 -32
21 Wera Jan   4,5 -61
22 Litwiński Kazimierz   4,5 -103
23 Kulas Jerzy   4,0 -13
24 Litwiński Dawid   3,0 -60
25 Bazner Kazimierz   3,0 -68
26 Sadowski Grzegorz   2,0 -64
27 Hering Władysław   2,0 -132
28 Wirkus Stefan   0,0 -208

Zegar

Kalendarium

Rok wcześniej Miesiąc wcześniej
Luty 2024
Miesiąc później Rok później
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 1 2 3

Imieniny

Licznik odwiedzin:

W tym tygodniu: 6

W poprzednim tygodniu: 57

W tym miesiącu: 223

W poprzednim miesiącu: 283

Wszystkich: 14502