Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

Klasyfikacja generalna po VIII turnieju Kaszubskiej Baśki

Utworzono dnia 11.01.2024

Klasyfikacja generalna po VIII turnieju Kaszubskiej Baśki

 

  WYNIKI INDYWIDUALNE -
Lp. Nazwisko i imię Drużyna suma punktów
1 Ekman Kazimierz   95,0
2 Litwiński Ludwik   95,0
3 Litwiński Kazimierz   90,0
4 Bołtruczyk Maria   86,0
5 Kobiella Mieczysław   85,0
6 Rybicki Henryk   84,5
7 Lepak Adrian   81,0
8 Flor Krzysztof   76,0
9 Pokładowski Marian   75,0
10 Wójcik Witold   74,5
11 Kulas Jerzy   74,0
12 Kulas Andrzej   74,0
13 Cieszyński Zdzisław   72,5
14 Ramczykowski M   72,5
15 Prądzyński Jacek   68,5
16 Gawin Marek   67,5
17 Orłowski Edmund   67,5
18 Orłowski Marian   65,5
19 Żywicki Stanisław   65,0
20 Prądzyński Stefan   62,0
21 Sadowski Grzegorz   61,0
22 Litwiński Józef   61,0
23 Dąbrowski Grzegorz   60,5
24 Wirkus Stefan   57,0
25 Kruca Henryk   56,5
26 Sudoł Jan   56,5
27 Bazner Kazimierz   55,5
28 Łangowski Jacek   44,0
29 Paszke Ireneusz   44,0
30 Malek Tadeusz   40,5
31 Żywicka Lidia   39,5
32 Wójcik Tadeusz   38,5
33 Wirkus Józef   36,0
34 Kwidzyński Kazimierz   36,0
35 Recław Grzegorz   33,5
36 Litwiński Dawid   32,0
37 Pepliński Jan   27,0
38 Gawin Wiesława   27,0
39 Kobiella Artur   26,5
40 Grzonka Jan   17,0
41 Hering Władysław   17,0
42 Maikowski Franciszek   15,5
43 Wera Jan   4,5

 

Wyniki z dnia 09.01.2023.

  WYNIKI INDYWIDUALNE -
Lp. Nazwisko i imię Drużyna suma punktów
1 Dąbrowski Grzegorz   16,5
2 Kobiella Artur   15,5
3 Litwiński Ludwik   15,5
4 Ramczykowski M   15,5
5 Ekman Kazimierz   14,0
6 Gawin Marek   13,5
7 Sudoł Jan   12,5
8 Litwiński Kazimierz   12,5
9 Flor Krzysztof   11,5
10 Sadowski Grzegorz   11,5
11 Rybicki Henryk   11,0
12 Kruca Henryk   11,0
13 Grzonka Jan   11,0
14 Kwidzyński Kazimierz   10,5
15 Orłowski Edmund   9,5
16 Wójcik Tadeusz   9,5
17 Bołtruczyk Maria   9,5
18 Litwiński Józef   9,0
19 Kobiella Mieczysław   8,5
20 Lepak Adrian   8,5
21 Kulas Andrzej   8,5
22 Pokładowski Marian   8,0
23 Orłowski Marian   7,5
24 Cieszyński Zdzisław   7,5
25 Recław Grzegorz   7,5
26 Żywicki Stanisław   7,5
27 Bazner Kazimierz   7,5
28 Prądzyński Stefan   7,0
29 Prądzyński Jacek   6,0
30 Wójcik Witold   5,0
31 Wirkus Stefan   4,5
32 Paszke Ireneusz   4,0
33 Gawin Wiesława   4,0
34 Hering Władysław   1,0
35 Kulas Jerzy   0,0

Zegar

Kalendarium

Rok wcześniej Miesiąc wcześniej
Czerwiec 2024
Miesiąc później Rok później
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Imieniny

Licznik odwiedzin:

W tym tygodniu: 46

W poprzednim tygodniu: 70

W tym miesiącu: 134

W poprzednim miesiącu: 259

Wszystkich: 15468