Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

Klasyfikacja generalna po VII Turnieju Kaszubskiej Baśki

Utworzono dnia 22.12.2023

Klasyfikacja generalna po VII Turnieju Kaszubskiej Baśki

  WYNIKI INDYWIDUALNE -
Lp. Nazwisko i imię Drużyna suma punktów
1 Ekman Kazimierz   81,0
2 Litwiński Ludwik   79,5
3 Litwiński Kazimierz   77,5
4 Kobiella Mieczysław   76,5
5 Bałtruczyk Maria   76,5
6 Kulas Jerzy   74,0
7 Rybicki Henryk   73,5
8 Lepak Adrian   72,5
9 Wójcik Witold   69,5
10 Pokładowski Marian   67,0
11 Kulas Andrzej   65,5
12 Cieszyński Zdzisław   65,0
13 Flor Krzysztof   64,5
14 Prądzyński Jacek   62,5
15 Orłowski Marian   58,0
16 Orłowski Edmund   58,0
17 Żywicki Stanisław   57,5
18 Ramczykowski M   57,0
19 Prądzyński Stefan   55,0
20 Gawin Marek   54,0
21 Wirkus Stefan   52,5
22 Litwiński Józef   52,0
23 Sadowski Grzegorz   49,5
24 Bazner Kazimierz   48,0
25 Kruca Henryk   45,5
26 Dąbrowski Grzegorz   44,0
27 Langowski Jacek   44,0
28 Sudoł Jan   44,0
29 Malek Tadeusz   40,5
30 Paszke Ireneusz   40,0
31 Żywicka Lidia   39,5
32 Wirkus Józef   36,0
33 Litwiński Dawid   32,0
34 Wójcik Tadeusz   29,0
35 Pepliński Jan   27,0
36 Recław Grzegorz   26,0
37 Kwidzyński Kazimierz   25,5
38 Gawin Wiesława   23,0
39 Hering Władysław   16,0
40 Maikowski Franciszek   15,5
41 Kobiella Artur   11,0
42 Grzonka Jan   6,0
43 Wera Jan   4,5

 

Wyniki z dnia 19.12.2023.

  WYNIKI INDYWIDUALNE -
Lp. Nazwisko i imię Drużyna suma punktów
1 Orłowski Marian   15,0
2 Kulas Jerzy   14,5
3 Wójcik Witold   14,0
4 Wójcik Tadeusz   13,0
5 Kruca Henryk   13,0
6 Sudoł Jan   13,0
7 Dąbrowski Grzegorz   12,5
8 Bałtruczyk Maria   12,0
9 Ekman Kazimierz   11,0
10 Rybicki Henryk   11,0
11 Kobiella Mieczysław   11,0
12 Orłowski Edmund   9,0
13 Flor Krzysztof   9,0
14 Kulas Andrzej   8,0
15 Litwiński Józef   7,5
16 Prądzyński Stefan   7,5
17 Ramczykowski M   7,5
18 Żywicki Stanisław   7,5
19 Bazner Kazimierz   7,5
20 Prądzyński Jacek   7,0
21 Litwiński Kazimierz   6,5
22 Litwiński Ludwik   6,5
23 Wirkus Stefan   5,5
24 Pokładowski Marian   5,5
25 Lepak Adrian   5,0
26 Cieszyński Zdzisław   4,5
27 Recław Grzegorz   4,0
28 Sadowski Grzegorz   4,0

Zegar

Kalendarium

Rok wcześniej Miesiąc wcześniej
Czerwiec 2024
Miesiąc później Rok później
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Imieniny

Licznik odwiedzin:

W tym tygodniu: 46

W poprzednim tygodniu: 70

W tym miesiącu: 134

W poprzednim miesiącu: 259

Wszystkich: 15468