Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

Klasyfikacja generalna po III Turnieju Kaszubskiej Baśki

Utworzono dnia 26.10.2023

Klasyfikacja generalna po III Turnieju Kaszubskiej Baśki

  WYNIKI INDYWIDUALNE -
Lp. Nazwisko i imię Drużyna suma punktów
1 Bołtruczyk Maria   41,5
2 Cieszyński Zdzisław   41,0
3 Rybicki Henryk   40,5
4 Litwiński Kazimierz   40,0
5 Pokładowski Marian   36,5
6 Kulas Andrzej   34,5
7 Kruca Henryk   30,5
8 Kulas Jerzy   30,0
9 Lepak Adrian   29,5
10 Malek Tadeusz   29,0
11 Prądzyński Jacek   28,5
12 Ekman Kazimierz   28,5
13 Orłowski Edmund   28,0
14 Flor Krzysztof   28,0
15 Gawin Marek   27,5
16 Kobiella Mieczysław   27,0
17 Żywicki Stanisław   25,5
18 Litwiński Ludwik   25,0
19 Wirkus Stefan   25,0
20 Ramczykowski M   24,5
21 Paszke Ireneusz   23,5
22 Wójcik Witold   21,5
23 Orłowski Marian   21,0
24 Litwiński Józef   21,0
25 Bazner Kazimierz   21,0
26 Łangowski Jacek   20,5
27 Sadowski Grzegorz   19,0
28 Maikowski Franciszek   15,5
29 Wirkus Józef   15,0
30 Prądzyński Stefan   15,0
31 Żywicka Lidia   14,5
32 Kwidzyński Kazimierz   12,5
33 Hering Władysław   12,0
34 Recław Grzegorz   10,0
35 Sudoł Jan   7,5
36 Gawin Wiesława   7,5
37 Dąbrowski Grzegorz   6,0
38 Wera Jan   4,5

Wyniki z dnia 24.10.2023.

  WYNIKI INDYWIDUALNE -
Lp. Nazwisko i imię Drużyna suma punktów
1 Cieszyński Zdzisław   19,5
2 Sadowski Grzegorz   19,0
3 Pokładowski Marian   18,0
4 Prądzyński Jacek   14,0
5 Łangowski Jacek   13,0
6 Kulas Andrzej   12,5
7 Żywicki Stanisław   12,5
8 Wójcik Witold   12,0
9 Rybicki Henryk   12,0
10 Kobiella Mieczysław   11,5
11 Bołtruczyk Maria   11,0
12 Bazner Kazimierz   11,0
13 Ramczykowski M   11,0
14 Litwiński Ludwik   10,5
15 Ekman Kazimierz   10,0
16 Gawin Marek   8,5
17 Kwidzyński Kazimierz   8,5
18 Orłowski Edmund   8,5
19 Malek Tadeusz   8,5
20 Paszke Ireneusz   7,5
21 Litwiński Kazimierz   7,5
22 Wirkus Stefan   7,5
23 Litwiński Józef   7,5
24 Kruca Henryk   6,5
25 Recław Grzegorz   5,0
26 Flor Krzysztof   5,0
27 Lepak Adrian   4,5
28 Wirkus Józef   4,5
29 Kulas Jerzy   4,0
30 Hering Władysław   4,0
31 Orłowski Marian   2,0
32 Prądzyński Stefan   2,0
33 Gawin Wiesława   1,0

Zegar

Kalendarium

Rok wcześniej Miesiąc wcześniej
Lipiec 2024
Miesiąc później Rok później
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4

Imieniny

Licznik odwiedzin:

W tym tygodniu: 40

W poprzednim tygodniu: 128

W tym miesiącu: 377

W poprzednim miesiącu: 424

Wszystkich: 16135